Menu
Sepetim
Örnek Yazı gelecek buraya

Sık Sorulan Sorular

-> Sipariş verdiğiniz ürünlerin kargolanması mağaza yoğunluğumuza göre, kargo firmasının operasyonel yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Bazı siparişler aynı gün kargolanmakta, bazı siparişleri ise 1-3 iş günü arasında kargolanmaktadır.

-> Siparişleriniz Sürat kargo ile gönderilmektedir.

-> Bulunduğunuz şehire göre siparişleriniz kargoya verildikten sonra genellikle (pandemi süreci ve kampanya günleri müstesna) 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.


-> Kredi Kartıyla Ödeme, Havale / EFT ile ödeme, Kapıda Ödeme


-> Kapıda ödeme seçmeniz durumunda siparişiniz tarafınıza kargolanmadan tarafınızdan kapıda ödeme hizmet bedeli peşinen EFT/Havale olarak tahsil edilmektedir.


-> Kredi kartlarına taksit uygulamamız mevcuttur. 

-> Seçeceğiniz taksit adedine ve de bankaya göre vade farkı oluşabilmektedir.

-> İadesini gerçekleştirmek istediğiniz ürünün tekrardan satılabilir durumda olması, ticari değer kaybına uğramamış olması gerekmektedir. 

-> Türkiye genelinde Sürat kargo firmasının dağıtım yaptığı her bölgeye gönderim sağlanmaktadır.

-> Yurtdışı gönderimimiz mevcuttur, lakin yurtdışı gönderim için mevcut fiyat üzerine yurtdışı kargo bedeli eklenmektedir. Yurtdışı sipariş vermeden önce destek ekibimizle iletişime geçmeniz rica olunur.

-> Mağazamız Trendyol, Hepsiburada, n11, Gittigidiyor, Amazon, Çiçeksepeti gibi online pazaryerlerinde Oyuncaklar Ülkesi olarak yıllardır faaliyetlerini sürdürmektedir.