Menu
Sepetim
Örnek Yazı gelecek buraya

Hakkımızda

Oyuncaklar Ülkesi 2015 yılında perakende ve toptan satış faaliyetlerine başlamıştır ve yüksek endüstri mühendisi Uğur Alper AYDIN tarafından kurulmuştur. Oyuncaklar Ülkesi mağazası orijinal ve lisanslı yüksek kaliteli oyuncakların satışını geniş ürün gamı ile yılların kazandırdığı tecrübe ile siz kıymetli müşterilerimize sunmaktadır.  Mağazamız gerek kendi sitemiz üzerineden gerekse Trendyol, Hepsiburada, n11, Gittigidiyor, Amazon, Çiçeksepeti gibi pazar yerlerinde hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım ve hiç bir yerde bulamayacağınız özel ürünler..

Oyuncaklar Ülkesi mağazasını diğer oyuncak mağazalarından ayıran en büyük özellik mağazamızda satılan her bir ürünün özel olarak incelenip, seçilip satışa sunulmasıdır. Mağazamızda Türkiye de başka hiç bir yerde bulamayacağınız özel ürünler ve koleksiyonluk ürünler olduğu gibi, güncel trend ürünlere de yer verilmektedir. Mağazamız tamamen müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine değer veren prensipler çerçevesinde yönetilmektedir.

Orijinal Lisanslı ürün, güvenli alışveriş, stoktan hızlı gönderim, özenli paketleme, uygun fiyat, bol çeşit avantajları sizlerle.."

Mağazamızda satışını sunduğumuz bütün ürünler orijinal ve lisanslı ürünlerdir. Yetkili bayilerden, distribitörlerden ve ithalatçı firmalardan tedarik edilmektedirler. Web sitemizde 2048 Bit RSA SSL Güvenlik Sertifikası kullanılmaktadır, sitemiz ile aranızdaki gerçekleşen bütün işlemler şifrelenerek gerçekleştirilinmektedir. Mağazamızda satışa sunduğumuz ürünlerin hepsi stoklu ve sıfır ürünlerdir hiç açılmamış hiç kullanılmamış bir şekilde özenli şekilde paketlenerek tarafınıza gönderilmektedir.


Firmamız Ticaret Bakanlığı ETBIS Sistemine Kayıtlıdır (www.eticaret.gov.tr)

Firmamız Gebze Ticaret Odasına Kayıtlıdır.

Ünvan...........: Uğur Alper Aydın

Vergi Dairesi : İLYASBEY

Vergi No........: 1150616522 

Sicil No..........: 23923

Mersis No......: 1198464544600013


Firmamız aynı zamanda Bicycle Kartları Türkiye yetkili satıcılarındandır. Bicycle Kartları Satış